Plejadianie
Wiedza, która wyzwala

UWAGA! KLIKNIJ TUTAJ -->> PLEJADIANIE 2012 <<--aby przejsc do nowej wersjii strony poswieconej Plejadianom

Zwiastuni Świtu

 

Scieżka Mocy - mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie - Barbara Marciniak

 W obliczu zbliżającego się nieuchronnie roku 2012 i wielkich nadziej związanych z momentem Przejścia w zimowe przesilenie 21 grudnia 2012 z przyjemnością prezentujemy Państwo najnowszy tom nauk Plejadian. Wiedza zawarta w tej książce pomoże przygotować się i maksymalnie wykorzystać ten wyjątkowy w całym Wszechświecie moment, do którego zostało tylko 3,5 roku.

Ścieżka Mocy już jest dostępna!
Możesz ją nabyć w promocyjnej cenie w CzaryMary.pl klikajac tutaj

Przeczytaj fragment ksiazki 

Ścieżka Mocy - okładka

 

Co byś uczynił, gdyby świat miał się skończyć w grudniu 2012?

Czy patrząc wstecz będziesz mógł powiedzieć: Wykorzystałem ten czas najlepiej jak potrafiłem, aby osiągnąć i doświadczyć to wszystko, o czym zawsze marzyłem i chciałem?

 

Przyszłość dopiero oczekuje na stworzenie. Barbara Marciniak w Ścieżce Mocy przekazuje sposoby i narzędzia do życia pełną piersią i do stworzenia przyszłości takiej, o jakiej marzymy...

To co się wydarzy w 2012 roku zależy tylko od nas – ludzi – zatem co wybierzesz dla siebie, w co uwierzysz… już teraz?

___________________________________________________________________________

MĄDROŚĆ PLEJADIAN ABY ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA

Przez tysiąclecia ludzie nieustannie tworzyli swoje doświadczenia za pomocą zaniedbania i lekceważenia. Tworzymy zgodnie z myślami, emocjami, słowami i ideami - zatem, aby uzyskać skuteczne i pożądane rezultaty, nasze myśli muszą mieć jasny cel i kierunek. Wprowadzenie tej wiedzy w życie stanowi klucz do inicjacji ludzkości na wyższy poziom uważności.


Ogromna przemiana ogarniająca naszą planetę niesie możliwość wielu wyborów, pozwalających zobaczyć świat w nowym świetle, sięgnąć nowych poziomów samo-poznania oraz stosować nowe zasady do rzeczywistości, którą przeżywamy.

Niezwykły czas, w jakim przyszło nam żyć niesie ze sobą zarówno wielkie ryzyko, ale i jeszcze większe możliwości rozwoju. Jednakże aby w pełni wykorzystać owe możliwości, musimy wiedzieć, co tak naprawdę dzieje się wokół nas. Nie łudźmy się jednak, że tego typu informacje znajdziemy w masowych mediach, nie uczą nas tego również w szkole.

 

„Ścieżka Mocy” powstała właśnie po to, byśmy zostali najlepiej jak to możliwe POINFORMOWANI.


Pamiętajmy, że ignorancja niesie ze sobą ogromne zagrożenie – w mrokach niewiedzy można się poruszać jedynie po omacku. Natomiast prawdziwa wiedza, pełen dostęp do wszystkich informacji od zawsze jest i będzie najlepszą ochroną.


To jest właśnie powód, dla którego wiedza zawarta w „Ścieżce Mocy” po prostu zmienia życie, otwierając przed nami drogi wiodące do osobistej wolności.

Dzięki niej możemy wyzwolić się z własnych ograniczeń i uwolnić swój pełen potencjał, jako doskonałych istot ludzkich – po to, by tworzyć świat nieskończonych, pozytywnych możliwości.

 "Żyjecie w czasach kiedy szanse i możliwości na samo-wzmocnienie, rozszerzenie świadomości i duchowy wzrost wydają się być praktycznie nieskończone"

  W "Ścieżce Mocy" Barbara Marciniak rzuca nam wyzwanie abyśmy sprzeciwili się odwiecznym siłom ograniczającym świadomość. Przedstawia ona Plejadiańskie klucze do otwarcia ludzkiej świadomości na nieskończone pole możliwości "znaczącego życia", które zawiera w sobie wiedzę o tym jak:

 * Aktywować swój ukryty potenciał poprzez odczytywanie rzeczywistości symbolicznej w codziennym życiu

 * Wykorzystywać moc seksualności w celu stworzenia większej bliskości oraz samowyrażenia się

 * Rozpoznać moc przekonań, wierzeń i emocji oraz roli, jaką pełnią one, w uleczeniu chorób

 * Uwolnić się z uczucia bezsilności i wzmocnić wrodzoną umiejętność tworzenia swej własnej rzeczywistości.

 Ścieżka Mocy oferuje całkowicie nowy wgląd i praktyczne porady jak w twórczy sposób zmierzyć się z wyzwaniami jakie niesie świat stojący na progu wielkiej zmiany.

 "Barbara Marciniak jest twórcą wspaniałej literatury, jak również dostarczycielem istotnych informacji" - Magical Blen